Navigation

Laureaci

Laureaci i Finaliści Konkursów Przedmiotowych 2018

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Rosyjskiego - 2018 - Yaroslav Liiko - laureat - Elena Romanova

Międzynarodowy Konkurs Kangur Mateamtyczny - Wyróżnienie za uzyskany wynik zdobył Tymoteusz Zadeberny - Barbara Olchawa

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego OLIMPUS sesja wiosenna 2018 - tytuł Laureata zdobyła Hanna Borowiecka z kl. 3a gimnazjum - Androna Cortez

Ogólnopolska Olimpiada z Przyrody OLIMPUS - tytuł Laureata zdobył Piotr Basałaj z kl. 4a SP15 - Grażyna Beściak


Laureaci i Finaliści Konkursów Przedmiotowych 2016

Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego OLIMPUS - sesja wiosenna 2016 - Hanna Borowiecka - laureatka - pani Androna Cortez

Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego OLIMPUS - sesja wiosenna 2016 - Tymoteusz Zadeberny- laureat  - pani Androna Cortez

Międzynarodowy Konkurs  KANGUR Matematyczny - Tymoteusz Zadeberny - wyróżnienie - mgr inż. Barbara Olchawa

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Rosyjskiego - 2016 - Kiriłł Kobierski - laureat - mgr Helena Majecka

Laureaci i Finaliści Konkursów Przedmiotowych 2015

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Rosyjskiego - 2015 - Kiriłł Kobierski - laureat - mgr Helena Majecka

Laureaci i Finaliści Konkursów Przedmiotowych 2014

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Rosyjskiego - 2014 - Kiriłł Kobierski - finalista - mgr Helena Majecka

Olimpiada Przedmiotowa z Historii OLIMPUS - sesja zimowa 2014 - Marcin Nastała - laureat - mgr Małgorzata Drzewiecka

Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego OLIMPUS - sesja zimowa 2014 - Weronika Sęczkowska - laureatka - mgr Barbara Daniel

Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego OLIMPUS - sesja wiosenna 2014 - Weronika Sęczkowska - laureatka - mgr Barbara Daniel

Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego OLIMPUS - sesja wiosenna 2014 - Dawid Szwala - laureat - mgr Barbara Daniel

Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego OLIMPUS - sesja wiosenna 2014 - Sawana Siwak - laureatka - mgr Joanna Zadeberny

Olimpiada Przedmiotowa z Języka Polskiego OLIMPUS - sesja wiosenna 2014 - Karolina Drozd - laureatka - mgr Grażyna Miętus

Olimpiada Przedmiotowa z Języka Polskiego OLIMPUS - sesja wiosenna 2014 - Katarzyna Domagała - laureatka - mgr Grażyna Miętus

Olimpiada Przedmiotowa z Języka Polskiego OLIMPUS - sesja wiosenna 2014 - Karolina Rykert - laureatka - mgr Grażyna Miętus

Laureaci i Finaliści Konkursów Przedmiotowych 2013

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego-2013- Marta Miętus- laureatka- mgr Krzysztof Gierszal

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki - 2013 - Robert Kwinta - finalista - mgr Janina Czempiel

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii - 2013 - Robert Kwinta - finalista - mgr Marta Jędryka - Plesińska

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii - 2013 - Robert Kwinta - finalista - mgr Anna Bałecka

Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Matematyki OLIMPUS - sesja zimowa 2013 - Robert Kwinta - laureat - mgr Janina Czempiel

Olimpiada Przedmiotowa z Języka Polskiego OLIMPUS - sesja zimowa 2013 - Marta Miętus - laureatka - mgr Krzysztof Gierszal

Olimpiada przemiotowa z Języka Polskiego OLIMPUS - sesja zimowa 2013 - Joanna Michalik - laureatka -mgr Krzysztof Gierszal

Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego Olimpus - sesja zimowa 2013 - Weronika Sęczkowska - laureatka - mgr Barbara Daniel


 

 





Powrót