Navigation

Osiągnięcia rok szkolny 2005/2006

Sportowe:
  • Turniej Koszykówki chłopców – II miejsce drużynowo.
  • Turniej piłki ręcznej chłopców - III miejsce.
  • Turniej Koszykówki dziewcząt z okazji Święta Niepodległości
    – III miejsce.
  • Mistrzostwo Gliwic w Piłce Koszykowej chłopców – III miejsce.
  • Mistrzostwo Gliwic w Kolarstwie Górskim szkół gimnazjalnych
    i ponadgimnazjalnych (chłopcy i dziewczęta) – IV miejsce.
  • Mistrzostwa Gliwic w piłce halowe dziewcząt szkół gimnazjalnych
    – III miejsce.
  • Gliwickie Młodzieżowe Biegi na Orientację dziewcząt i chłopców
    – I miejsce.
  • Mistrzostwa Gliwic w Biegach na orientację dziewcząt
    – I miejsce.
  • Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej (Gimnazjada)
    – I miejsce.
  • Zawody Modeli Halowych – I miejsce Magdalena Dumanowska,
    II miejsce Michał Kuśnierz, V miejsce Łukasz Mełech, VIII miejsce Elżbieta Stojek; I miejsce drużynowo.
  • Zawody Modeli Kartonowych – drużynowo II miejsce.
  • Zawody Latawców – drużynowo klub „Orliki” zajął I miejsce, Łukasz Mełech zajął II miejsce.
  • Mistrzostwa Gliwic Balonów na Ogrzane Powietrze – I miejsce drużynowo, a III miejsce Anna Nawrocka.
  • „Młodzi modelarze na start” – I miejsce Dominik Marcinkowski.

Artystyczne i przedmiotowe:

  • Aleksandra Rogozik - finalistka II etapu Konkursu Przedmiotowego z Geografii.Wyróżnienie dla Michała Grabowskiego w konkursie na najładniejsze Logo mini przedsiębiorstwa na szczeblu wojewódzkim.
  • Michał Pawlikowski nagroda I stopnia w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2006” za bardzo dobry wynik.
  • Jakub Mocek nagroda II stopnia i wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2006”.
  • Aleksandra Rogozik nagroda II stopnia i wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2006”.
  • Łukasz Milenkowicz – III miejsce w Olimpiadzie Zdrowego Stylu Życia (etap rejonowy).
  • Plastyczny Konkurs Powiatowy „Gloria in exelsis deo” – Łukasz Niedzielski zajął II miejsce.
  • Miejski konkurs plastyczny „Ręcznie malowana bombka” – Magdalena Starzyńska zajęła I miejsce, a Magdalena Dumanowska zajęła II miejsce.
  • Plastyczny konkurs z okazji 60-lecia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gliwicach – I miejsce zajęła Katarzyna Litwink, II miejsce zdobyła Magdalena Starzyńska, a wyróżnienie zdobyli: Magdalena Dumanowska, Renata Gibała, Jakub Mocek, Kamil Romankiewicz.
  • Beata Sroka – wyróżnienie w miejskim konkursie literackim „Urodziny Szekspira”.
  • III miejsce w konkursie matematyczno – literackim „Igraszki matematyczne”.




Powrót